Start Rejsy Rowerem do Biskupina

Rowerem do Biskupina Drukuj

Stare skandynawskie przysłowie mówi, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednia odzież. Zgadzając się z tym przysłowiem w dniu 17 października br. ubraliśmy się odpowiednio do pory roku i wyruszyliśmy w kolejny dłuższy rajd rowerowy.  Dzisiejszym punktem docelowym był Biskupin. Po dojechaniu do celu zatrzymaliśmy się na krótki posiłek i wspólną fotografię przed wejściem do Muzeum Archeologicznego.

Ruszyliśmy dalej do Wenecji, gdzie zatrzymaliśmy się przy Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Tuż przy muzeum znajdują się średniowieczne ruiny zamku Krwawego Diabła Weneckiego, spojrzawszy na pozostałości murów zamku ruszyliśmy w powrotną drogę do Trzemeszna. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do mety rajdu, którą stanowi pl. Kosmowskiego. W sumie przejechaliśmy ponad 72 km.

TRASA RAJDU

RELACJA FILMOWA Z RAJDU AUTOR: KACPER PŁOCIŃSKI