Start Rejsy Zapraszamy na rejs kajakarsko-żeglarski

Zapraszamy na rejs kajakarsko-żeglarski Drukuj

Zapraszamy do udziału w rejsie kajakarsko-żeglarskim po jeziorze Popielewskim.

Stowarzyszenie pod Żaglami w Trzemesznie ogłasza nabór uczestników rejsu kajakarsko - żeglarskiego organizowanego w dniu 26.09.2015 r. pod hasłem:  Poznajemy atrakcje przyrodnicze i turystyczne Gminy Trzemeszno.

Kandydatury należy zgłaszać do 22 września 2015 r. na  KARTACH ZGŁOSZENIA drogą elektroniczną: e-mail

KARTY ZGŁOSZENIA dostępne są na stronie Stowarzyszenia pod Żaglami / do pobrania/.

•   zgłoszenie przesyłamy drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  •   wszelkie informacje uzyskamy pod numerem kom. 662002306
  •   ZGODĘ RODZICÓW /do pobrania/ dostarczamy organizatorowi w dniu rozpoczęcia spływu
  • koszt uczestnictwa wynosi 30 złotych od osoby dorosłej, 20 złotych od dzieci i młodzieży
  •  po wcześniejszym uzgodnieniu drogą telefoniczną, wpisowe można  zrealizować w dniu spływu.

Szczegóły zgłoszenia, kwalifikacji i warunków uczestnictwa określa Regulamin Rejsu Kajakarsko-Żeglarskiego (zamieszczony poniżej).

REGULAMIN REJSU KAJAKARSKO-ŻEGLARSKIEGO

KARTA ZGŁOSZENIOWA

ZGODA RODZICÓW

Ponadto informacja o rejsie kajakarsko-żeglarskim udzielona zostanie przez członka Zarządu pod nr. kom. 662002306

Udział w rejsie jest odpłatny w formie wpisowego na cele statutowe.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.