Start Organizacja Otrzymaliśmy nagrodę "Promotor Turystyki 2016"

Otrzymaliśmy nagrodę "Promotor Turystyki 2016" Drukuj

W dniu 14 stycznia br. podczas Gali Plebiscytu Człowiek Roku 2016 nasze stowarzyszenie otrzymało nagrodę: "Promotor Turystyki 2016" przyznaną przez Redakcję portalu turystycznego PiastowskaKorona.pl – Turystykalokalna.pl.  Nagroda ta została przyznana za promowanie i rozwój żeglarstwa w powiecie gnieźnieńskim, ale też rajdów rowerowych oraz innych form czynnego spędzania wolnego czasu, szczególnie działania kultywujące tradycje narodowe oraz kształcące świadomość narodową i obywatelską.

Nagrodę wręczył nam ubiegłoroczny laureat „Promotor Historii 2015” - Arkadiusz Gaca.  Od czterech lat nagroda jest przyznawana przez portal turystyczny PiastowskaKorona.pl – Turystykalokalna.pl. Portal ten poświęcony jest w głównej mierze historii i turystyce. W tym roku zostały przyznane dwie nagrody „Promotor Roku 2016”: „Promotor Turystyki” i „Promotora Historii”.
„W ten sposób chcemy uhonorować ludzi, który nie tylko w 2016 roku, ale i wcześniej, byli zaangażowani w promocję turystyki i historii w naszym regionie” – dodał redaktor naczelny Karol Soberski. Czujemy się wyróżnieni i serdecznie dziękujemy za docenienie naszej działalności.

tv.gniezno.pl/artykuly/czytaj/7092/czlowiek_roku_gala_informacji_lokalnych.html