Start Organizacja I Sylwestrowy Rajd Rowerowy

I Sylwestrowy Rajd Rowerowy Drukuj

W dniu 31 grudnia 2016 r. pomimo niewielkiego przymrozku wyruszyliśmy w I Sylwestrowy Rajd Rowerowy, który wiódł trasą: Trzemeszno – Miaty – Krzyżówka – Lubochnia - Kujawki – Wymysłowo – Rudki - Trzemeszno. Zanim ruszyliśmy odbyła się odprawa na której omówiono zasady bezpieczeństwa i przedstawiono trasę. Pomimo niewielkiej usterki roweru jaki przydarzył się  jednemu z uczestników rajdu ruszyliśmy kilka minut po godzinie 09.00.

Dotarłszy nad jezioro Wierzbiczańskie w Kujawkach rozpaliliśmy ognisko, aby ogrzać zmarznięte dłonie i posilić się pieczoną kiełbaską i chlebem. Po posiłku, wznieśliśmy toast i  życzyliśmy sobie, aby zbliżający się 2017 rok był równie obfity w rajdy rowerowe. Następnie ruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie po drodze podziwialiśmy uroki jeziora Wierzbiczańskiego.  Mamy nadzieje, że zainicjowany rajd przez członków naszego stowarzyszenia na stałe wpisze się w harmonogram naszych działań na rzecz mieszkańców naszej gminy. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2017.