Start Organizacja Wyjazd na XVIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2016 w Łodzi

Wyjazd na XVIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2016 w Łodzi Drukuj

Stowarzyszenie pod Żaglami w dniu 12 listopada br. organizuje wyjazd na XVIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2016 w Łodzi.

W tym roku ponad 100 jachtów żaglowych i motorowych będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. W czasie targów pokazane zostaną pełnomorskie jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne oraz houseboaty. Wspólnie ze znanymi markami odzieżowymi organizatorzy Boatshow przygotują strefę mody, w której rabaty będą wynosiły nawet 60 procent.

W śród gości specjalnych targów znajdą się znani żeglarze, konstruktorzy jachtów oraz właściciele marin. Codziennie podczas Boatshow, w tawernie koncertować będą zespoły szantowe. Zaplanowano także prezentacje poświęcone ciekawym akwenom oraz warsztaty z nawigacji, meteorologii i bezpieczeństwa.

Koszt wyjazdu wynosi około 50,00 złotych (należy doliczyć bilet wejścia na targi) . Osoby zainteresowane wzięciem udziału w targach prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 31.10.2016r. mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Liczba miejsc ograniczona.

Wyjazd zaplanowany jest o godz. 7.00 z Trzemeszna; pl. Kościeszy – Kosmowskiego  natomiast powrót przewidziany jest na godzinę około 19.00

Serdecznie zapraszamy!