Spływ kajakowy sołectwo Miaty Drukuj
wtorek, 04 sierpień 2020 21:03

Spływ kajakowy dla mieszkańców sołectwa Miaty

W dniu 17.07.2020 r. Stowarzyszenie pod Żaglami zorganizowało spływ kajakowy po jeziorze Popielewskim w Trzemesznie dla sympatyków kajakarstwa i turystyki aktywnej. Przed rozpoczęciem spływu instruktorzy przeprowadzili instruktaż z podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą, omówiono trasę spływu i przeprowadzono rozgrzewkę, po której udaliśmy się na spływ kajakowy. Podczas spływu dopisywała nam wspaniała pogoda i miła atmosfera, również mogliśmy podziwiać walory przyrodnicze naszego jeziora. Na zakończenie spływu zorganizowaliśmy ognisko przy którym piekliśmy kiełbaski i wspominaliśmy przeżyte chwile podczas spływu kajakowego.

Dziękujemy uczestnikom za zachowanie zasad bezpieczeństwa i stworzenie niezapomnianej atmosfery.